Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека-2017»

         На міжнародній спеціалізованій виставці "Зброя та Безпека-2017", яка проходила з 10 по 13 жовтня 2017р. у Києві, ДК "Укроборонпром" продемонстрував передові досягнення оборонно-промислового комплексу України.

         Було представлено більше 150 зразків озброєння та військової техніки, з яких декілька десятків – вперше в Україні.

         На виставці відбулася прем‘єрна демонстрація нової спеціальної частини виробу БМ-21У «ГРАД», яка є результатом спільної роботи державного підприємства «Шепетівський ремонтний завод», що входить до складу ДК "Укроборонпром", та його партнерів. Ця українська розробка привернула велику увагу відвідувачів, як і інші півтори сотні зразків озброєння та військової техніки від "Укроборонпрому".

         Вперше в Україні, була представлена нова модифікація БМ 9П140 «УРАГАН» на автомобільному шасі  КРАЗ 63221 (дослідний зразок), яка є результатом спільної роботи державного підприємства «Шепетівський ремонтний завод» та ПАТ «АвтоКрАЗ». Фахівці ДП «Шепетівський ремонтний завод»  встановили систему навігації та управління вогнем машини БМ 9П140 «УРАГАН». Що значно покращило технічні характеристики, як вогневі так і маневрені. Виріб отримав нові аутригери  та інші конструкційні зміни, які направленні на підвищення живучості та бойової ефективності машини.

         Окрім того, у рамках виставки було досягнуто ключові домовленості із міжнародними партнерами, які направлені на посилення взаємовигідного співробітництва у сфері оборонної промисловості.