ДОСЯГНЕННЯ ДП «ШЕПЕТІВСЬКИЙ РЕМОНТНИЙ ЗАВОД»

          Державне підприємство «Шепетівський ремонтний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром» — на сьогодні є одним із  лідерів у своїй галузі  та одним із провідних підприємств Концерну, яке працює над зміцненням артилерії Збройних Сил України. Саме на цьому підприємстві ремонтуються та модернізуються ракетні системи залпового вогню БМ-21 «Град» та 9П140 «Ураган», самохідні артилерійські установки 2С1 «Гвоздика», 2С3(М) «Акація», 2С5 «Гіацинт-С», 2С19 «Мста-С», 2С7 «Піон»,  машини управління вогнем артилерії, міномети. Крім того виготовляється широкий асортимент запасних частин та технологічного оснащення і спецінструменту, комплекти чохлів, тентів, сумок, ременів, дерев’яної та металевої укупорки до більшості зразків ракетно-артилерійського озброєння. На підприємстві проводиться навчання та підготовка фахівців з ремонту озброєння.

       В 7-ми основних цехах підприємства освоєно проведення капітального ремонту 126 зразків ракетно-артилерійського озброєння, з яких по 36 видах продукції підприємство є монополістом.

          Основними найвагомішими досягненнями підприємства за останній рік є:

  • Зростання у 3 рази показника чистого доходу від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) ( з 114 020, 0 тис. грн. у 2016 році до 364 396,0 тис. грн. за 9 місяців 2017 року);
  • У 6 разів зріз Чистий фінансовий результат підприємства у порівнянні з минулими роком і становить 76 885,0 тис. грн.;
  • У 1,5 рази збільшилася чисельність працівників ( з 345 у 2014 році до 529 чоловік у 2017 році, з них робітників — 379);
  • Зріс майже у 2 рази показник середньомісячної заробітної плати на підприємстві ( з 5813,6 грн. у 2016 році до 9411,03 грн. за 9 місяців 2017 року) і планується його зростання до кінця року;
  • Підприємство не має заборгованості з виплати заробітної плати та сплати платежів до бюджету( за 9 міс. 2017 року сплачено обов’язкових платежів до бюджету та державних цільових фондів на суму – 57 736,0 тис. грн.)
  • Збільшився обсяг випуску товарної продукції для Міністерства оборони України та інших Силових структур майже у 2 рази у порівнянні з 2016 роком ( За 9 місяців 2017 року підприємство випустило товарної продукції на суму 263 327,2 тис. грн. у порівнянні з 2016 роком цей показник становив – 150 589,4 тис. грн.).

       Колектив підприємства одним із перших розпочав ремонт та відновлення озброєння і військової техніки безпосередньо у військових частинах силами спеціалізованих виїзних бригад  починаючи з  березня 2014 року. За час проведення АТО фахівцями підприємства було здійснено понад 138 виїздів у військові частини, відремонтовано 1184 ракетно-артилерійського озброєння, в тому числі виїзними бригадами – 321 од. Виготовлено та поставлено військовим частинам понад 500 комплектів запасних частин та комплектуючих. Виконання Державного оборонного замовлення у задані терміни та на високому якісному рівні – це ключовий пріоритет у роботі «Шепетівського ремонтного заводу», саме тому трудовий колектив підприємства працює у понаднормовому режимі, а відряджені працівники у військові частини працюють самовіддано і практично без вихідних.

       За 9 місяців 2017 року підприємство продовжує випереджати основні економічні та фінансові показники минулих років, завдяки наполегливості та сучасним підходам управління керівництва. Так, зокрема, відремонтовано 104 од. озброєння та військової техніки; 56 комплектів запасних частин та приладдя для Міністерства оборони України та  Національної Гвардії України. Підприємством випущено та поставлено понад 100 найменувань запасних частин і приладдя для військових частин.

       Зараз підприємство продовжує збільшувати свій внесок у зміцнення обороноздатності України, працюючи не тільки над відновленням наявного озброєння, але разом з іншими підприємствами — учасниками «Укроборонпрому», працює над створенням нових зразків сучасної та перспективної зброї.

       Основним спрямуванням з 2017 року керівництва підприємства та усієї команди вивести підприємство на принципово новий рівень і зайняти позицію підприємства – виробника. Саме тому, працівниками підприємства посилено роботу над новими проектами, а саме:

  • Виготовлення спеціальної частини 122 мм РСЗВ БМ-21 «Град»;
  • Модернізація бойової машини 9П140 РСЗВ «Ураган»;

       Перші успіхи було презентовано на міжнародній виставці «Зброя та безпека – 2017» яка відбулася 10-13 жовтня 2017 року у м. Києві, у якій ДК «Укроборонпром» продемонстрував передові досягнення оборонно-промислового комплексу України та представив більше 150 зразків озброєння та військової техніки, в числі яких і були представлені нові зразки виробів ДП «Шепетівський ремонтний завод». ЦЕ і є головним проривом 2017 року не лише колективу висококваліфікованих, відданих своїй справі працівників та керівництва підприємства, але і держави в цілому.

       Варто зазначити що високий професіоналізм та якісно новий рівень у наданні послуг з ремонту військової техніки та виготовлення нових зразків ДП «Шепетівським ремонтним заводом» було високо оцінено керівництвом держави на одному з військових полігонів Київської області, де 3 листопада цього року, відбувалася чергова демонстрація можливостей артилерійської міцності України.